اخبار

بازدید از شرکت جی ال ایکس (GLX) در تاریخ 95/12/23

بازدید از شرکت جی ال ایکس (GLX) توسط ریاست محترم سازمان بسیج کارگری کشور

موضوع : گزارش بازرسی از شرکت همراه گویا اروند (شرکت تولیدی گوشی های GLX)

در تاریخ 95/12/23 ریاست محترم سازمان بسیج کارگری کشور جناب آقای کریمی به همراه مسئول سازمان بسیج کارگری استان خوزستان و فرمانده حوزه کارگری شهدای نفت آبادان از خط تولید گوشی های جی ال ایکس بازدید نمودند. که در این بازدید مدیرعامل شرکت جناب آقای مهندس سعیدی در راستای محصولات تولیدی این شرکت بیان نمودند که در دو سال گذشته به دلیل رقابت در بازار و ورود مشابه این کالا در بازار و فروش کم محصولات تولیدی جی ال ایکس این شرکت تعدیل نیرو داشته اما موجودی تا 100 نفر کارگر حفظ شد به طوری که در دو روز گذشته 100 نفردیگر کارگر جذب و کارهای اولیه گزینش آنها انجام شد. گوشی های اندروید 45 درصد از سخت افراز آن تولید داخل و 55 درصد آن در شرکت منتاژ می شود . گوشی های کیبورد دار 90 درصد سخت افزار آن تولید داخل و 10 درصد در شرکت منتاژ می شود . و نرم افزار کلیه محصولات در داخل کشور توسط تکنسین های جوان خوزستانی برنامه ریزی و تولید می گردد.

این شرکت در آینده نزدیک (اردیبهشت ماه ) اقدام به  تولید یک نوع ماسک که دارای فیلتر تصفیه هوا می باشد تولید و روانه بازار می نماید که مصارف آن جهت استفاده در شهر هایی که آلودگی هوا بر اثر کارخانجات صنعتی و ماشین آلات خودرویی و شهر هایی که ریز گرد ها همواره زندگی روزمره مردم را مختل می نماید می توان  استفاده نمود و به راحتی ادامه زندگی داد و دانش آموزان منبعد می توانند با آسوده خاطر در موقعیت بحرانی استفاده  و در کلاس درس حاضر شوند .

در این بازدید مسئول محترم سازمان بسیج کارگری کشور ضمن تقدیر و تشکر از زحمات مدیرعامل و پرسنل زحمت کش آن شرکت فرمودند هر گونه کمک جهت پیشرفت تولیدات بیشتر و با کیفیت بالاتر و شناساندن محصولات این شرکت در سراسر کشور از طریق جامعه بزرگ کارگری  کشور جهت حمایت از تولیدات داخلی و ملی و حمایت از کار ، کارگر ایرانی برآید ، دریغ نخواهند نمود تا ان شاءالله روزی بیاید که بتوانیم علاوه بر فروش این محصول در سراسر کشور ، محصولات این شرکت نیز به کشور های جهان با ( نام نمای ) ایران اسلامی صادر نماییم .

اضافه کردن دیدگاه جدید