اخبار

برگزاری پانزدهمین یادواره شهدای شرکت فولاد خوزستان

پانزدهمین یادواره شهدا ، بزرگداشت ایثارگران و گردهمایی مجازی بسیجیان شرکت فولاد خوزستان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات استان خوزستان، پانزدهمین یادواره شهدا ، بزرگداشت ایثارگران و گردهمایی مجازی بسیجیان شرکت فولاد خوزستان با حضور سرتیپ پاسدار حسن شاهوارپور فرمانده سپاه حضرت ولی‌عصر (عج) استان خوزستان، حجت الاسلام و المسلمین  حاجتی ، حجت الاسلام سید امیر میرعلایی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج امام علی (ع) اهواز ، سرگرد پاسدار سید ابراهیم احمدی فرد مسئول سازمان بسیج کارگران وکارخانجات استان و جمعی از مسئولان و با استقبال علی قلعه نوی مدیرعامل و رضا طاهری رییس هیات مدیره شرکت فولاد خوزستان، ۲۳ اسفندماه ۱۳۹۹ در مسجد حضرت رسول اکرم (ص) این شرکت و همزمان به صورت مجازی برگزار شد. 

در ابتدای این مراسم، سردار شاهوارپور فرمانده سپاه حضرت ولی عصر (عج) استان خوزستان اظهار داشت: در طول هشت سال دفاع مقدس، دشمن بعثی دست به هر کاری برای مغلوب کردن ایران در جنگ نمود. یکی از این موارد حمله به زیرساخت‌های کشور بود. شرکت فولاد خوزستان در طول جنگ ۳ مرتبه مورد آماج حملات دشمن بعثی قرار گرفت. در یکی از این حملات که در سال ۱۳۶۴ رخ داد، این مجموعه عظیم صنعتی بیش از دو ساعت زیر آتش بمباران بود. این شرکت افتخار دارد ۵۵ شهید را تقدیم انقلاب اسلامی نموده و به پشتوانه آنان، همچنان چرخ صنعتی شرکت در مسیر اعتلای کشور به حرکت خود ادامه می‌دهد. 

فرمانده سپاه حضرت ولی عصر (عج) استان خوزستان افزود: یکی از اهداف دشمنان، براندازی نظام اسلامی کشور بوده و هست. اما با وجود امام راحل در آن زمان و مقام معظم رهبری در زمان کنونی چنین خیال باطلی امکان پذیر نیست. امروز جنگ در سرزمین اسلام از یمن تا سوریه ادامه دارد. اما رمز پیروزی ایستادگی و مقاومت است. ما وارث مکتب امام حسین (ع) هستیم. مکتبی که حاج قاسم با تکیه بر آن توانست با حضور مقتدرانه در جهان اسلام، خاورمیانه و مدیترانه، دنیا را شگفت‌ زده نماید. امروز دشمن بداند تک‌ تک ایرانیان در برابر مستکبران ایستادگی و مقاومت کرده و با تاسی از مکتب سید الشهدا (ع) و منویات مقام معظم رهبری علاوه بر بی اثر کردن تحریم‌ ها در مسیر پیشرفت قدم بر می‎دارند.
 کارکنان شرکت فولاد خوزستان در خط مقدم اقتصاد مقاومتی قرار دارند.
در پایان این برنامه حجت الاسلام سعید شحیطاط به یاد اهل بیت (ع) و شهدا به مرثیه‌ سرایی پرداخت.

عکسها : 

اضافه کردن دیدگاه جدید